• 1% na edukację

    • Szanowni Państwo! Rodzice, Absolwenci, Przyjaciele Szkoły!

               "POMÓŻMY RAZEM SZKOLE", to prośba skierowana do Państwa, by rozliczając swoje dochody za rok poprzedni, przeznaczyć 1% swojego podatku na Toruńskie Stowarzyszenie Pomocy Szkole (KRS 0000121592). Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy naszej szkoły dokonują takich wpłat, co umożliwia wzbogacenie pracowni w nowoczesne pomoce dydaktyczne. Zachęcamy Państwa do solidarności z nami, bowiem zależy nam, aby nasza młodzież uczyła się w bardzo dobrze wyposażonych pracowniach i korzystała ze zdobyczy nowych technologii, które oferują dziś wiele nowatorskich rozwiązań pomocnych nowoczesnej szkole.

               Jeżeli się Państwo zdecydujecie, to proszę deklarację PIT - ZEZNANIE O WYSOKOŚCI OSIĄGNIĘTEGO dOCHODU W UBIEGŁYM ROKU PODATKOWYM wypełnić wg załączonej instrukcji a Urząd Skarbowy przekaże wyliczoną kwotę:

     • we wniosku o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego - wpisać w pozycji 133 nazwę: TORUŃSKIE STOWARZYSZENIE POMOCY SZKOLE, w pozycji 131`numer KRS 0000121592 oraz wnioskowaną kwotę (1% podatku) w pozycja 132
     • w informacjach uzupełniających (pozycja 135) - I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.  FILOMATÓW ZIEMI MICHAŁOWSKIEJ W BRODNICY
     • zaznaczyc pozycję - WYRAŻAM ZGODĘ
  • Kontakty

   • I Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Ziemi Michałowskiej w Brodnicy
   • sekretariat@1lobrodnica.pl
   • 0-56 4982016
   • I Liceum Ogólnokształcące, 87-300 Brodnica, ul. Lidzbarska 14

    87-300 Brodnica
    Poland
   • pon. - pt. w godz. 7.15 - 15.15

    ePUAP: 1LOBrodnica/skrytka
  • Logowanie

 • Biuletyn informacji publicznej