• Monika Puc

• O mnie

• W 2004 roku ukończyłam studia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej, na kierunku Fizyka w zakresie Nauczanie Fizyki i Matematyki uzyskując tytuł licencjata.

W 2006 roku ukończyłam uzupełniające studia magisterskie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej, na kierunku Fizyka w zakresie nauczania fizyki uzyskując tytuł magistra.

W 2007 roku uzyskałam stopień nauczyciela kontraktowego w Publicznym Gimnazjum im. Romualda Traugutta w Jastrzębiu.

W 2011 roku ukończyłam Studia Podyplomowe w zakresie Edukacji matematycznej na Olsztyńskiej Szkole Wyższej im. Józefa Rusieckiego

W 2012 roku uzyskałam stopień nauczyciela mianowanego w I Liceum Ogólnokształcącym w Brodnicy.

W 2016 roku uzyskałam stopień nauczyciela dyplomowanego w I Liceum Ogólnokształcącym im. Filomatów Ziemi Michałowskiej. Posiadam uprawnienia egzaminatora maturalnego z fizyki.

W roku szkolnym 2016/2017 prowadzę zajęcia dodatkowe dla maturzystów z fizyki co tydzień we wtorki godz. 14:20. Wszystkich zainteresowanych pracą dodatkową z fizyki zapraszam do kontaktu ze mną w szkole.