Hala sportowa

Hala sportowa­

We wrześniu 2012 roku w I LO w Brodnicy uroczyście oddano do użytku pełnowymiarową halę sportową, salę fitness i siłownię wraz z zapleczem sanitarno - magazynowym. Oprócz lekcji wychowania fizycznego na hali odbywają się zajęcia dodatkowe dla uczniów takie jak: piłka siatkowa, koszykówka dziewcząt i chłopców, piłka nożna halowa, zajęcia z tańca oraz ćwiczenia na siłowni.

Na hali zorganizowano Turniej Mikołajkowy piłki siatkowej, Integracyjny Turniej w piłce nożnej, Powiatowy Turniej Drużyn Harcerskich w piłce nożnej a także zawody powiatowe Szkolnego Związku Sportowego w siatkówce i koszykówce dziewcząt i chłopców.

Od polowy lutego 2013 roku z naszych obiektów mogą korzystać także kluby sportowe i grupy prywatne.