1% - inwestujemy w edukację

Szanowni Państwo! Rodzice, Absolwenci, Przyjaciele Szkoły!

"POMÓŻMY RAZEM SZKOLE", to prośba skierowana do Państwa, by rozliczając swoje dochody za rok poprzedni, przeznaczyć 1% swojego podatku na Toruńskie Stowarzyszenie Pomocy Szkole (KRS 0000121592). Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy naszej szkoły dokonują takich wpłat, co umożliwia wzbogacenie pracowni w nowoczesne pomoce dydaktyczne. Zachęcamy Państwa do solidarności z nami, bowiem zależy nam, aby nasza młodzież uczyła się w bardzo dobrze wyposażonych pracowniach i korzystała ze zdobyczy nowych technologii, które oferują dziś wiele nowatorskich rozwiązań pomocnych nowoczesnej szkole.

Jeżeli się Państwo zdecydujecie, to proszę deklarację PIT - ZEZNANIE O WYSOKOŚCI OSIĄGNIĘTEGO dOCHODU W ROKU PODATKOWYM 2014 wypełnić wg załączonej instrukcji a Urząd Skarbowy przekaże wyliczoną kwotę:

• we wniosku o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego - wpisać w pozycji 133 nazwę: TORUŃSKIE STOWARZYSZENIE POMOCY SZKOLE, w pozycji 131`numer KRS 0000121592 oraz wnioskowaną kwotę (1% podatku) w pozycja 132
  • w informacjach uzupełniających (pozycja 135) - I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM  FILOMATÓW ZIEMI MICHAŁOWSKIEJ W BRODNICY
  • zaznaczyc pozycję - WYRAŻAM ZGODĘ