• 1,5% na edukację

• Szanowni Państwo! Rodzice, Absolwenci, Przyjaciele Szkoły!

"POMÓŻMY RAZEM SZKOLE", to prośba skierowana do Państwa, by rozliczając swoje dochody za rok poprzedni, przeznaczyć 1,5% swojego podatku na Toruńskie Stowarzyszenie Pomocy Szkole (KRS 0000121592). Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy naszej szkoły dokonują takich wpłat, co umożliwia wzbogacenie pracowni w nowoczesne pomoce dydaktyczne. Zachęcamy Państwa do solidarności z nami, bowiem zależy nam, aby nasza młodzież uczyła się w bardzo dobrze wyposażonych pracowniach i korzystała ze zdobyczy nowych technologii, które oferują dziś wiele nowatorskich rozwiązań pomocnych nowoczesnej szkole.

Jeżeli się Państwo zdecydujecie, to proszę deklarację PIT - ZEZNANIE O WYSOKOŚCI OSIĄGNIĘTEGO DOCHODU W UBIEGŁYM ROKU PODATKOWYM wypełnić wg załączonej instrukcji a Urząd Skarbowy przekaże wyliczoną kwotę:

• we wniosku o przekazanie 1,5% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego - wpisać w pozycji 133 nazwę: TORUŃSKIE STOWARZYSZENIE POMOCY SZKOLE, w pozycji 131`numer KRS 0000121592 oraz wnioskowaną kwotę (1,5% podatku) w pozycja 132
          • w informacjach uzupełniających (pozycja 135) - I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.  FILOMATÓW ZIEMI MICHAŁOWSKIEJ W BRODNICY
          • zaznaczyc pozycję - WYRAŻAM ZGODĘ