• Ranking UMK

• ­

• Nasza szkoła już po raz trzeci otrzymała tytuł laureata w rankingu rekrutacyjnym ogłaszanym przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ranking został utworzony na podstawie danych zebranych podczas całego procesu rekrutacji kandydatów na studia, m. in. liczby uczniów z danej szkoły, którzy prezentowali najwyższy poziom podczas rekrutacji oraz liczby osób  przyjętych na studia na UMK. Oprócz naszej szkoły, tytuł laureata uzyskały następujące licea toruńskie: V LO, I LO, VIII LO, X LO, III LO, IV LO, IX LO oraz I LO w Bydgoszczy i  LO w Lipnie. Spotkanie z dyrektorami wyróżnionych szkół odbyło się 22.02 2011r.  w Collegium Maximum UMK. Dyrektor naszej szkoły p. Wiesław Łupina otrzymał z rąk p. prof. Włodzimierza Karaszewskiego, prorektora UMK ds. ekonomicznych i rozwoju, dyplom laureata Rankingu Rekrutacyjnego 2010 UMK. Z tej okazji, na ręce Dyrektora, list gratulacyjny przekazał Starosta Brodnicki, podkreślając, że otrzymane wyróżnienie potwierdza osiągnięcia szkoły.