• Erwitte

• Dzień 6

•           Piątek – ostatni dzień naszego pobytu to przede wszystkim podsumowanie w postaci prezentacji przygotowywanych w grupach. Prezentacje dotyczyły poszczególnych punktów zrealizowanego przez nas programu. Przed południem jednak zwiedziliśmy jeszcze jeden zakład pracy – firmę Heimeier, która produkuje m.in. termostaty do grzejników. Potem zwiedziliśmy Soest - urocze miasteczko o bogatej, sięgającej średniowiecza historii. Wieczorem w auli szkolnej w obecności dyrekcji oraz rodziców przedstawiliśmy problematykę, którą zajmowaliśmy się w ciągu ostatnich 6 dni. Około 22.00 udaliśmy się w drogę powrotną do domu, gdzie dotarliśmy po południu w sobotę.

Bardzo dziękujemy organizatorom za bogaty program, gościnność z jaką spotkaliśmy się w szkole, jak również w rodzinach. Do zobaczenia ponownie – tym razem w Brodnicy!