• Arkadiusz Skalski: Strona główna

• O mnie

• Absolwent Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, Wydział Informatyki, Zarządzania i Transportu, kierunek Informatyka, specjalność bazy danych i systemy ekspertowe, oraz Wyższej Szkoły Informatycznej w Łodzi, Wydział Informatyki, kierunek Informatyka, specjalność zarządzanie infrastrukturą sieciową.

Pełniona funkcja: Administrator szkolnej strony internetowej, administrator szkolnej pracowni komputerowej, administrator elektronicznego dziennika lekcyjnego, opiekun Astrobazy, szkolny koordynator programu "IT-Szkoła" oraz projektu "Niebo nad Astrobazami".

Nauczyciel mianowany.

Nauczane przedmioty: informatyka, analiza danych, tworzenie e-dokumentów.

Prowadzone zajęcia dodatkowe: Programowanie TIK, Numeryczne metody w informatyce i astronomii, Astrofotografia.