• Sukces dziewcząt z I LO

• W kalendarzu zawodów powiatowych pierwszy raz pojawiła się nowa forma rozgrywek koszykówki 3x3, która bardzo szybko zyskuje popularność na arenie międzynarodowej. W dniu 15.09.2020 r., podopieczne pana Łukasza Pietrzaka przystępując do rozgrywek w składzie Julia Wolak, Emilia Witkowska, Zofia Kułakowska, Magdalena Kosakowska odniosły pewne zwycięstwo zajmując I miejsce. Jest to wyjątkowe zwycięstwo dla I LO, ponieważ tego typu rozgrywki po raz pierwszy zagościły w naszym powiecie.

Opracował: Łukasz Pietrzak

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

•           Tradycyjnie 1 września uczniowie I LO rozpoczęli kolejny rok nauki. W sytuacji pandemii wychowawcy spotkali się z młodzieżą w wyznaczonych salach. Klasy pierwsze poznały nową szkołę na spotkaniu z dyrekcją i gronem pedagogicznym. Cała społeczność uczniowska zapoznana została z Regulaminem funkcjonowania szkoły w czasie epidemii. Wdrożono konieczne procedury chroniące przed zakażeniem COVID – 19

Opracowały: Lucyna Domeracka i Beata Nijakowska